אודות 'תפילין עטרת יוסף' ויוסף קורט

הסיפור שלי: איך הגעתי לעולם התפילין

לפני כעשר שנים ניהלתי חנות, אם אפשר לקרא לזה כך, או בעצם כמה מדפים למכירת ספרים בישיבה, הכל הלך על מי מנוחות, ספק ספרים התלמידים מזמינים והכל נחמד.
יום אחד הפנו אלי מישהו שרוצה לקנות תפילין, תפילין?! אמרתי, אבל אני מוכר ספרים.
בכל זאת תנסה לברר, ביקשו אז התחלתי לברר. התחלתי בהתיעצות עם יועץ הסתרים שלי, אבא שלי היקר, הגעתי לאדם חביב ומוכר שמוכר תפילין לחנויות, תפילין עם כשרות מהודרת והרבה המלצות, למעשה איש חביב אשר נראה אמין והציע מחיר סביר ללקוח וגם בשבילי - מושלם.
וכך נכנסתי לעולם התפילין.
תפילין לשכן, תפילין לחבר של אבא, תפילין לאורח בישיבה ופתאום אני שואל את עצמי: יוסי תגיד לי, אתה יודע מה יש בפנים? אתה יודע מה אתה מוכר?האם אתה יכול להתחייב ליהודי שעומד מולך שהוא קיבל תפילין מהודרות, נכון יש כשרות הכל כדת וכדין אך איך אני יודע מה בדיוק יש שמה? 
מה אתה חושש עניתי לעצמי... מה כבר יכול להיות, סופר שכותב... מפעל שמייצר בתים... אדם שלמד להכניס את הפרשיות ולקשור רצועות השגחה   מהודרת והנה  לך: תפילין מושלמות כהלכה. 

חשבי ששכנעתי את עצמי, אך לא, פרשה עגומה שהתגלתה בקריות על רצועות לא כשרות ואדם שמצא בתפילין דפים במקום פרשיות, בתים שיתכן ואינם בדיוק כמו שצריך, הציפו בליבי שוב את החשש שכבר קינן שם וסרב להרפות.
מה לעשות אני בסה"כ רוצה לתת ליהודי תפילין כשרות??

גמלתי בליבי לעשות מעשה! חיפשתי אדם שילמד אותי את רזי המקצוע.
החיפוש לא היה פשוט אבל ב"ה אני לא מוותר בקלות.
דבר ראשון אמרתי לעצמי אני חייב ללמוד ולהגיע למצב שאני רואה את הבתים והפרשיות לפני הסגירה, יודע הכל עליהם הן הלכתית והן מקצועית, לומד כיצד לטפל בהן כיאות ולהכניס את הפרשיות בעצמי ואז אני רגוע.
למה? כי למדתי את הנושא, בחרתי את הסופר בחרתי את הבתים ובדקתי אותם, הגעתי ליצרן רצועות ולמדתי את תהליך ההכנה וב"ה רכשתי נסיון לדעת מה נכון טוב ומתאים.

אז נסעתי למפעלי ייצור תפילין, למדתי על היצור שלהם על הבעיות שיכולות להיווצר, על הנקודות שיש לשים לב הן מבחינה הלכתית והן מבחינה מקצועית  עד שב"ה הגעתי למצב שבו אני מבין בנבכי  בתי התפילין.
הלכתי לאדם ותיק בתחום שמקצועו הכנסת פרשיות ולמדתי זמן רב את רזי המקצוע.
שוחחתי עם יצרן עורות, בורסקאי וותיק, ולמדתי את רזי העור שממנו מייצרים את הרצועות להבין ולדעת מה נכון וטוב ביותר.
כיום, אחרי שנים רבות בתחום, אני יודע בדיוק מה אני מוכר לכם, את המוצר האיכותי והכשר שמתאים בדיוק בשבילכם. כיום אני רגוע.

היום, לאחר כל התהליך הזה אני והצוות מכניסים את הפרשיות, סוגרים את התפילין, צובעים אותן באהבה וכך בס"ד אני יודע בוודאות מה נתתי ליהודי שכ"כ רצה תפילין מהודרות וכשרות, לו ולמשפחתו היקרה.
אני מאמין שכעושים משהו צריך לעשות אותו מכל הלב ובצורה המקצועית ביותר.

אז מה אני רוצה לומר לכם,
מכון הסת"ם התחיל מפגישה בין נשמות, בין אדם שרצה לקנות תפילין להתחבר עם הקב"ה באופן הכי קדוש ואמיתי לבין אדם שרוצה לדאוג שהדבר הזה יקרה. לשם כך טרחתי עמלתי למדתי והבאתי איתי את הידע הדרוש והנשמה לתת לכם תפילין לרצונכם ולרצון ה' יתברך.
זה בדיוק מה שאנחנו עושים ב'תפילין עטרת יוסף'.


מהם הערכים המובילים של 'תפילין עטרת יוסף'

  1. אכפתיות אמיתית שהלקוח יקבל את הטוב ביותר
  2. דאגה אמיתית שהלקוח יהיה שמח ומרוצה בסיום הרכישה ולאורך כל שנות שימושו בתפילין
  3. דאגה אמיתית שהמחיר יהיה תואם את מה שהוא מבקש ומקבל
  4. אהבה גדולה לאנשים
  5. קשר כשר עם הקב"ה (:
 
תפילין עטרת יוסף  •  בהנהלת יוסף קורט
טלפון:  052-4755225
דוא"ל:   Office@Ateret-yossef.co.il
FacebookGoogle+Youtube
תקנון  •  מפת האתר